44-leni mieszkaniec województwa małopolskiego odpowie za zakłócenie porządku publicznego. Mężczyzna uszkodził także zapięty do stojaka przed restauracją rower. Został zatrzymany dzięki czujności młodzieży, która w tym czasie była w ogródku restauracji.

Wczoraj po godz. 21, dyżurny tarnobrzeskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że pijany mężczyzna uszkodził przypięty do stojaka rower. Do zdarzenia doszło przed restauracją MC Donalds na ul. Wiejskiej w Tarnobrzegu.

Na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci. Ustalili, że grupa młodych mężczyzn przebywająca na terenie ogródka restauracji, zauważyła mocno pijanego mężczyznę, który głośno krzyczał i używał słów wulgarnych. W pewnym momencie człowiek ten, uszkodził koło roweru, który był przypięty do stojaka. Policjanci zatrzymali wandala. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. Mężczyzna był nietrzeźwy, nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Został przewieziony do komendy i trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Mężczyznę będzie odpowiadał za swoje postępowanie.