tarnobrzeg.dlawas.info » Katalog firm » Nauka i szkolnictwo » Szkoły języków obcych

ID firmy: 11661

Mundo Marino - Przedszkole językowe

Jak wiadomo nauka języków obcych od najmłodszych lat przynosi pozytywne efekty na dalszych etapach szkolnictwa oraz pozwala dzieciom łatwiej przyswoić wiedzę z innych przedmiotów kierunkowych.

Naprzeciw takim celom wychodzi niepubliczne przedszkole Mundo Marino zlokalizowane w sercu Śląska - Katowicach, które dzięki odpowiedniej kadrze dydaktycznej i pasji do szkolenia dzieci zapewnia odpowiedni start i naukę podstaw językowych w przyjemny i atrakcyjny sposób.

Zajęcia organizowane przez szkołę są ściśle dostosowane do grupy dzieci, wzbogacone o dodatkowe atrakcje w postaci zajęć w grupie oraz różnego rodzaju zabawach, pozwalają dzieciom z zaangażowaniem poznawać kolejne aspekty języka angielskiego oraz uczą dzieci pracy w grupie i odpowiedzialności.

Przedszkole dodatkowo posiada zaplecze rekreacyjne w postaci hali sportowej oraz krytego basenu, na których dzieci mogą pod czujnym okiem instruktora zrelaksować się po ciężkim dniu w przedszkolu oraz wydobyć sportowe szlify i zwiększyć aktywność fizyczną.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty przedszkola na stronie WWW: http://mundomarino.pl/